Już w sklepach

Wybierz edycję

Wybierz kraj

Wybierz platformę

Wybierz sklep

Shenmue, legendarna seria gier Yu Suzukiego, powraca w 2019 roku!

Shenmue Brush

Seria Shenmue, która zmieniła oblicze gier wideo i jest uznawana za początki RPG z otwartym światem, powraca w trzeciej części.

Shenmue III kontynuuje epicką historię mistrza Yu Suzukiego, rozpoczętą 20 lat temu. Suzuki, pionier gier z otwartym światem i unikalnych wrażeń, wreszcie dopisuje nowy rozdział do niesamowitej historii młodego mistrza sztuk walki, Ryo Hazukiego.

Wkrótce gracze będą mogli kontynuować fascynującą podróż Hazukiego.

Czym jest Shenmue III?

W Shenmue III zobaczymy ekscytujący i żywy świat wypełniony niezwykłymi lokacjami, zagadkami i przeciwnikami. W tej fabularnej historii o zemście gracz ponownie wcieli się w Ryo Hazukiego i spotka wiele nowych postaci. Innowacyjne systemy Free Battle i Special Skill sprawią, że na Shenmue III warto czekać.

Shenmue III to osobista historia, piękne krajobrazy i miasta pełne życia. To bardziej doświadczenie niż gra. Każdy dzień wypełnia zwiedzanie, rozmawianie z wyjątkowymi postaciami i robienie ekscytujących rzeczy na całym terenie. Jako Ryo będziemy też trenować sztuki walki, zwiększając szanse w starciu z przeciwnikami.

Każda rozgrywka w Shenmue III, tak jak w prawdziwym życiu, będzie wyjątkową przygodą.

Dla kogo jest Shenmue III?

Shenmue III nie jest kierowane tylko do fanów serii, ale do każdego.

Najnowsze dzieło Yu Suzukiego miesza elementy bijatyk, symulacji i gier fabularnych, ale jest zaprojektowane dla osób o różnym poziomie umiejętności i doświadczenia. Ten niezwykły świat trafi do każdego, kto lubi dobre historie, interesujące postaci i piękne lokacje.

Co robić gdy się nie grało w Shenmue ani Shenmue II?

Spokojnie! Shenmue III zawiera specjalny film przygotowany przez Yu Suzukiego, który streszcza historię Ryo Hazukiego od początku. Gracz będzie mógł też porozmawiać z niegrywalnymi postaciami i od nich dowiedzieć się ważnych szczegółów.

Epicka Historia prosto od Yu Suzukiego!

Yu Suzuki to legendarny twórca jednych z najlepszych gier w historii, na przykład Space Harrier, Daytona USA, czy Virtua Fighter. Teraz powraca jako scenarzysta i reżyser w trzeciej części kultowej serii Shenmue.

W Shenmue III na gracza czeka bogata i zachwycająca historia oraz niezrównana podróż poprzez Chiny.

Realistyczni i przekonujący bohaterowie

Seria Shenmue znana jest z niepowtarzalnych postaci - Shenmue III kontynuuje tę tradycję. Gracz odwiedzający niezwykły świat Shenmue III spotka całą gamę mieszkańców i sklepikarzy, złych i dobrych ludzi.

System Walki

Shenmue III oferuje widowiskowy i pełen wyzwań system walki, umożliwiający rozwijanie umiejętności Ryo Hazukiego, aby mógł pokonać każdego przeciwnika.

Piękne Krajobrazy

W Shenmue III gracz będzie mógł zwiedzić piękne i niebezpieczne Chiny. Festiwale w miasteczkach i mroczne kryjówki przestępców, wszystko oddane ze staranną precyzją.


Big Merry Cruise

Shenmue Brush

Do portu w Niaowu zawinął nowy statek wycieczkowy. Na jego pokładzie można się nieźle zabawić, a także podjąć niedostępne nigdzie indziej wyzwania. Za ukończenie minimisji na statku Ryo otrzyma nowe stroje.

*Wymagane jest dotarcie do Niaowu lub zapisane dane umożliwiające dalszą grę.


Story Quest Pack

Shenmue Brush

Pewnego dnia Ryo spotyka Zhanga Shuqina – podwładnego Zhu Yuandy, który pomógł już kiedyś młodemu bohaterowi. Ryo cieszy się z odnowienia starej przyjaźni, lecz wtedy dowiaduje się o uprowadzeniu Zhanga. Kto tego dokonał? I dlaczego?

*Wymagane jest dotarcie do Niaowu lub zapisane dane umożliwiające dalszą grę.
*Zawiera nowe misje niedostępne w ramach głównej gry. Wykonanie tych misji pozwala uzyskać specjalne, niedostępne w inny sposób przedmioty.


Battle Rally

Shenmue Brush

Zaraz rozpocznie się walka na torze wyścigowym w Bailu!

W zmaganiach wezmą udział… nasz bohater, Ryo Hazuki, który zmierzy się ze swoim przeznaczeniem, nieuchwytny poszukiwacz fortuny Wuying Ren i debiutująca Wei Zhen, partnerka sparingowa Ryo.

Tych troje zawodników będzie walczyć ze sobą podczas całego wyścigu. Przekrocz linię mety jako pierwszy, by zdobyć niesamowite przedmioty. Równocześnie odbędą się inne zawody, podczas których będziesz szukać oficjalnej maskotki Bailu: Bailu-chan! Znajdź jak najwięcej maskotek Bailu-chan, aby wyprzedzić pozostałych zawodników i zgarnąć fantastyczne przedmioty.

*Wymagane jest dotarcie do Bailu lub zapisane dane umożliwiające dalszą grę.

Historia Shenmue

Historia Shenmue II

W poszukiwaniu mordercy ojca, tajemniczego Lan Di, Ryo Hazuki udaje się z Yokosuki do Hong Kongu. Z pomocą nowych przyjaciół odnajduje Xiuying Hong, ale ta nie chce współpracować. Ryo jednak dowiaduje się, że mężczyzna imieniem Yuanda Zhu wie coś o lustrach i Lan Di, a obecnie ukrywa się w Koulunie.
Ryo wybiera się więc do niego poprzez mroczny półświatek Hong Kongu, rządzony przez chińską mafię. Odnajduje Yuandę Zhu i zyskuje od niego upragnione informacje, ale sam mężczyzna pada ofiarą Lan Di.
Teraz Ryo musi podążyć za Lan Di do wsi Bailu w Guilin. Tam spotyka dziewczynę, która na zawsze odmieni jego losy.
Czy uda mu się znaleźć choć ślady mordercy ojca?
Czym są tajemnicze lustra?

Historia Shenmue

1986, Yokosuka
Grupa tajemniczych mężczyzn pewnego dnia odwiedza Hazuki Bukan Jujutsu Dojo na przedmieściach Yokosuki. Prowadzący dojo Iwao Hazuki stawia czoła jednemu z nich, ubranemu w długą, zieloną, chińską szatę, ale nie ma szans w starciu. Jego syn Ryo próbuje pomóc, ale zostaje szybko wzięty na zakładnika, gdy mężczyźni przesłuchują Iwao.

- Gdzie jest lustro? - pyta mężczyzna. Nie mogąc się już bronić, Iwao wskazuje miejsce, gdzie znajduje się lustro ze smokiem. Gdy mężczyzna już je ma, odwraca się do Iwao i mówi: - Pamiętasz Zhao Sunminga? Ty go zabiłeś! - Z tymi słowy zabija mężczyznę.
Gdy morderca wychodzi z dojo razem z lustrem, jeden z jego ludzi nazywa go “Lan Di”, a na plecach jego szaty złowrogo lśni wyhaftowany smok.
- Trzymaj przyjaciół, tych których kochasz, blisko siebie. - Brzmią ostatnie słowa Iwao do Ryo, który wyrusza pomścić ojca.

Historia Shenmue II